پروژه روسیه مشخصات

شرکت هوشمند سازه در سال 2013 ضمن قراردادی با شریک روسی، کار طراحی و ساخت 32 واحد ویلایی دوبلکس را در شهر یکاترینبورگ روسیه شروع کرده است.

موقعیت پروژه: یکاترینبورگ سومین شهر بزرگ روسیه و در مرکز روسیه و در استان سوردلوفسک و در شرق موسکو بوده و مکان این پروژه در یک منطقه خوش آب و هوای اطراف شهر ایستوک در مزرعه گیوگرسکی واقع شده است. و محل برگزاری چند بازی از بازی های جام جهانی روسیه است.
چشم انداز پروژه: شهرایستوک روسیه است و دارای آب و هوای مرطوب و پوشش جنگلی زیباست.
تعداد واحدها: در حال حاضر 16 واحد در مرحله بعدی ساخت است و 8 واحد نیمه تکمیل است و چهار واحد آن تکمیل شده و آماده فروش است.
مساحت واحدها: هر بلوک در زمینی به مساحت 800 متر مربع واقع شده است و بلوک ها دو بر هستند و از هر دو طرف دید دارند و زمین هر واحد 400 متر مربع است که امکان تامین باغچه و فضای سبز در آن فراهم است. هر بلوک دارای دو واحد دوبلکس با ورودی مجزا و  3 خوابه با متراژ کل هر واحد  125 متر مربع می باشد.

اقامت: امکان اضافه ای از طرف شرکت برای خرید واحد مسکونی در نظر گرفته شده است گرفتن اقامت برای یک فرد ( خریدار و با از بستگان وی ) می باشد.

سند: واگذاری این واحدها به صورت قطعی و با سند  خواهد بود.

قیمت: هر متر مربع به پول ایران 3/100/000  تومان است.

امکانات واحدها: واحدها همگی دو خوابه دارای پارکینگ شخصی در فضای باز با جانمایی طبق نقشه های پیوست است. بلوک ها یک طبقه دوبلکس دارای آب، برق 3 فاز و گاز مستقل و فاضلاب شهری می باشد. هر واحد دارای چاه آب مجزا  با عمق 80 متری آرتزین می باشد، هر واحد دارای پکیج و رادیاتور برقی و گازی می باشد، هر واحد دارای 3 اتاق خواب می باشد. کف واحدها سیمانی پرداخت شده است و پوشش دیوارها گچ برگ است است، کلید و پریز دارد، شیرآلات ندارد، ، درب های داخلی نصب نشده است، پنجره ها UPVC دو جداره  است، پله ها نئوپرن 3 سانتی است، در ورودی در ضدسرقت با کیفیت می باشد. انباری و موتورخانه دارد.
پیشرفت فیزیکی: پروژه 70 تا 100%  می باشد.
وام: ندارد
نوع اسکلت: سازه ضد زلزله ال اس اف (LSF)
تعداد طبقات: دوبلکس
تعداد واحد در هر بلوک: دو واحد
پوشش سقف: شیروانی ( ساندویچ پنل به رنگ کرم روشن )
نما: آجرنمای با کیفیت
مزایای واحدهای مسکونی از نظر موقعیت قرار گرفتن آن:
1-  تا فاصله 500 متری از  پروژه واحدهای تجاری و خدماتی درمانگاه، سوپرمارکت و فروشگاههای زنجیره ای و مدرسه تمام مقاطع و مهدکودک .... می باشد.
2-  خط 55 اتوبوس هر 15 دقیقه یک بار به مرکز شهر می رود.
3-  پروژه دارای نگهبانی در  ورودی می باشد.
4-  فاصله پروژه تا مرکز شهر  30 دقیقه می باشد.
5-  کلیه خیابان های اصلی آسفالت است.

نقشه و پلان

نقشه وپلان
مرحله بعدی - تیپ پلان
آدرس : تهران ، بزرگراه جلال آل احمد ، نرسیده به اشرفی اصفهانی ، پلاک 417 - تلفن: 02144200152
©khanehaval 2017